Наказом затверджено спеціалізовану форму товарно-транспортної накладної при перевезенні деревини автомобільним транспортом та затверджено Інструкцію щодо її заповнення.
Втратив силу
Набрання чинності 17.12.2013
Тип документа
Наказ
Номер документа
961/707
Дата затвердження
29.11.2013
Дата вступу в дію
17.12.2013
Суб'єкт нормотворчості
Міністерство інфраструктури України
Галузі
Адміністративне право
МІНІСТЕРСТВО ІНФРАСТРУКТУРИ УКРАЇНИ
МІНІСТЕРСТВО АГРАРНОЇ ПОЛІТИКИ ТА ПРОДОВОЛЬСТВА УКРАЇНИ
НАКАЗ
29.11.2013 № 961/707
Зареєстровано в Міністерстві
юстиції України
6 грудня 2013 р.
за № 2070/24602
{Наказ втратив чинність на підставі
Наказу Міністерства інфраструктури № 87/73 від 10.02.2022}
Про затвердження спеціалізованої форми товарно-транспортної накладної при перевезенні деревини автомобільним транспортом (ТТН - ліс)
Відповідно до статті 48 Закону України «Про автомобільний транспорт», підпункту 4.1.3 підпункту 4.1, підпункту 4.8.24 підпункту 4.8 пункту 4 Положення про Міністерство інфраструктури України, затвердженого Указом Президента України від 12 травня 2011 року № 581, підпункту 47 пункту 4 Положення про Міністерство аграрної політики та продовольства України, затвердженого Указом Президента України від 23 квітня 2011 року № 500, абзацу третього пункту 1 Переліку документів, необхідних для здійснення перевезення вантажу автомобільним транспортом у внутрішньому сполученні, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 25 лютого 2009 року № 207, Концепції створення єдиної державної системи електронного обліку деревини, схваленої розпорядженням Кабінету Міністрів України від 16 вересня 2009 року № 1090-р, НАКАЗУЄМО:
1. Затвердити спеціалізовану форму товарно-транспортної накладної при перевезенні деревини автомобільним транспортом (ТТН - ліс), що додається.
2. Затвердити Інструкцію щодо заповнення спеціалізованої форми товарно-транспортної накладної при перевезенні деревини автомобільним транспортом (ТТН - ліс), що додається.
3. Встановити, що товарно-транспортна накладна при перевезенні деревини автомобільним транспортом (ТТН - ліс) за формою, затвердженою пунктом 1 цього наказу, є обов’язковою для державних лісогосподарських підприємств (структурні підрозділи: лісництва, склади, цехи) при обліку, первинному відпуску та перевезенні деревини автомобільним транспортом.
4. Департаменту автомобільного транспорту Міністерства інфраструктури України забезпечити:
подання цього наказу на державну реєстрацію до Міністерства юстиції України в установленому порядку;
оприлюднення цього наказу на офіційному сайті Міністерства інфраструктури України.
5. Цей наказ набирає чинності з дня його офіційного опублікування.
6. Контроль за виконанням цього наказу покласти на першого заступника Міністра інфраструктури України Єфименка К.О. та першого заступника Міністра аграрної політики та продовольства України Бісюка І.Ю.
Міністр
інфраструктури України
В. Козак
Міністр аграрної політики
та продовольства України
М. Присяжнюк
ПОГОДЖЕНО:
Голова Антимонопольного комітету України
В.П. Цушко
Голова Державної служби України
з питань регуляторної політики
та розвитку підприємництва
М.Ю. Бродський
Голова Державного агентства
лісових ресурсів України
В.М. Сівець
ЗАТВЕРДЖЕНО
Наказ Міністерства
інфраструктури України,
Міністерства аграрної політики
та продовольства України
29.11.2013 № 961/707
СПЕЦІАЛІЗОВАНА ФОРМА
товарно-транспортної накладної при перевезенні деревини автомобільним транспортом (ТТН - ліс)
ЗАТВЕРДЖЕНО
Наказ Міністерства
інфраструктури України,
Міністерства аграрної
політики та продовольства
України
29.11.2013 № 961/707
Зареєстровано в Міністерстві
юстиції України
6 грудня 2013 р.
за № 2070/24602
ІНСТРУКЦІЯ
щодо заповнення спеціалізованої форми товарно-транспортної накладної при перевезенні деревини автомобільним транспортом (ТТН - ліс)
1. У графі «Вантажовідправник» зазначаються найменування державного лісогосподарського підприємства, яке здійснює первинний відпуск деревини, і його місцезнаходження (місце розташування структурного підрозділу).
2. У графі «Код за ЄДРПОУ» зазначається ідентифікаційний код державного лісогосподарського підприємства за Єдиним державним реєстром підприємств та організацій України.
3. У графі «Товарно-транспортна накладна при перевезенні деревини автомобільним транспортом (ТТН-ліс) серія ___ № ____ від _____ 20__ року» зазначаються серія (три символи), номер (шість цифр) товарно-транспортної накладної та дата її складення.
4. У графі «Перевізник» зазначаються найменування (П.І.Б.) суб’єкта господарювання (юридичної особи або фізичної особи - підприємця) та/або прізвище, ім’я, по батькові фізичної особи, що одержує для перевезення вказану у товарно-транспортній накладній деревину для власних потреб. У разі перевезення деревини власним автомобільним транспортом державного лісогосподарського підприємства зазначається «Вантажовідправник».
5. У графі «Автомобіль _________ держ. № ________» зазначаються марка, модель, тип, реєстраційний номер транспортного засобу.
6. У графі «Причіп держ. № _________» зазначаються марка, модель, тип, реєстраційний номер причепа (якщо він застосовується при перевезенні деревини).
7. У графі «Водій» зазначаються ініціали та прізвище водія автомобільного перевізника або водія державного лісогосподарського підприємства при перевезенні деревини автомобільним транспортним засобом.
8. У графі «Пункт навантаження: ____________ Квартал № ________ виділ №_____ ділянка №______» зазначаються назва структурного підрозділу державного лісогосподарського підприємства (лісництво, склад, цех), що здійснює відпуск деревини, вказаної у товарно-транспортній накладній, місце заготівлі деревини (квартал, виділ, ділянка), вид рубки та умови відвантаження (франко-трель, франко-склад тощо).
9. У графі «Пункт розвантаження» зазначаються пункт розвантаження деревини та його місце розташування.
10. У графі «Вантажоодержувач» зазначається найменування (П.І.Б.) суб’єкта господарювання (юридичної особи або фізичної особи - підприємця) та/або прізвище, ім’я, по батькові фізичної особи, що одержує (оприбутковує) вказану в накладній деревину.
11. У графі «Відомості про вантаж» при відпуску сортиментів:
у першій графі зазначаються назва сортименту, породи та довжина (в метрах) деревини, відпуск якої здійснюється за товарно-транспортною накладною;
у другій графі наводиться таблиця з розподілом деревини за групами діаметрів, яка має необмежену кількість рядків для записів (залежно від градації діаметрів відвантаженої деревини) і 6 стовпців з такими полями:
графи «Група діаметрів», «Сорт», «К-сть, шт.», «V, м-3» заповнюються в автоматичному режимі, передбаченому програмним забезпеченням, на підставі електронного маркування та обліку деревини;
графа «Ціна за м-3 (без ПДВ)» заповнюється в персональному комп’ютері під час відпуску деревини;
графа «Сума, грн (без ПДВ)» обраховується в автоматичному режимі.
12. У графі «Відомості про вантаж» при відпуску штабелів:
у першій графі зазначаються назви сортименту та породи деревини, відпуск якої здійснюється за товарно-транспортною накладною;
у другій графі наводиться таблиця з розподілом деревини за геометричними розмірами з такими полями:
графи «Висота (Н, м)», «Довжина (L, м)», «Ширина (W, м)», «Коеф. переводу» та «Об’єм (V, м-3)», які обраховуються та заповнюються в автоматичному режимі, передбаченому програмним забезпеченням, на підставі електронного маркування та обліку деревини;
графа «Ціна за м-3 (без ПДВ)» заповнюється в персональному комп’ютері під час відпуску деревини;
графа «Сума, грн (без ПДВ)» обраховується в автоматичному режимі.
13. У графі «Відомості про вантаж» при відпуску хлистів:
у графі «Хлисти» зазначаються назва порід, їхня кількість та об’єм при відпуску за товарно-транспортною накладною.
14. У графі «Всього відпущено» зазначаються загальна кількість і об’єм відпущеної деревини, загальна кількість бирок, сума без ПДВ, окремо ПДВ та загальна вартість деревини цифрами і словами.
15. У графі «Деревину відпустив» зазначаються посада, прізвище, ініціали та підпис особи, що здійснила відпуск деревини за товарно-транспортною накладною.
16. У графі «Прийняв до перевезення» зазначаються посада, прізвище, ініціали та підпис особи, що прийняла деревину для перевезення за товарно-транспортною накладною.
17. У графі «Деревину одержав: за дорученням від ___20____року № __» від руки записуються номер доручення, дата, прізвище та ініціали особи, що прийняла деревину за товарно-транспортною накладною, проставляється підпис.
18. У графі «Додаток до ТТН-ліс: серія_______ №_______ від _____ року» зазначаються серія (три символи) і номер (шість цифр) товарно-транспортної накладної.
19. У графі «Пункт навантаження ____________ Квартал № _________ виділ №_____ ділянка №____» зазначаються назва структурного підрозділу державного лісогосподарського підприємства (лісництво, склад, цех), що проводить відпуск деревини, перерахованої у товарно-транспортній накладній, місце заготівлі деревини (квартал, виділ, ділянка), вид рубки та умови відвантаження (франко-трель, франко-склад тощо).
20. У графі «Вантажоодержувач» зазначаються найменування (П.І.Б.) суб’єкта господарювання (юридичної особи чи фізичної особи-підприємця) або прізвище, ім’я, по батькові фізичної особи, що одержує (оприбутковує) вказану в товарно-транспортній накладній деревину.
21. У графі «Перелік деревини» при відпуску сортиментів:
у першій графі зазначаються назви сортименту, породи та довжина (в метрах) деревини, відпуск якої здійснюється за товарно-транспортною накладною;
у другій графі наводиться таблиця з розподілом деревини за діаметром, яка має необмежену кількість рядків для записів (залежно від діаметрів відвантаженої деревини) і 4 стовпці з полями «Діаметр, см», «Сорт», «К-сть, шт.», «V, м3», які обраховуються та вносяться в автоматичному режимі, на підставі електронного маркування та обліку деревини;
графа «Разом: __шт., V, м-3__, бирок __ шт.» обраховується в автоматичному режимі.
22. У графі «Перелік деревини» при відпуску штабелів:
у першій графі зазначаються назви сортименту та породи деревини, відпуск якої здійснюється за товарно-транспортною накладною;
у другій графі наводиться таблиця з розподілом деревини за геометричниими розмірами і 5 стовпців з полями «Висота (Н, м)», «Довжина (L, м)», «Ширина (W, м)», «Коеф. переводу» та «Об’єм (V, м-3), які обраховуються та вносяться в автоматичному режимі, передбаченому програмним забезпеченням на підставі електронного маркування та обліку деревини;
графа «Разом: __шт., V, м-3__, бирок __ шт.» обраховується в автоматичному режимі.
23. У графі «Перелік деревини» при відпуску хлистів:
у графі «Хлисти» зазначаються назва порід, їх кількість та об’єм при відпуску за товарно-транспортною накладною;
графа «Разом: __шт., V, м-3__, бирок __ шт.» обраховується в автоматичному режимі;
у графі «Всього по документу» вказуються загальна кількість, об’єм відпущеної деревини та загальна кількість бирок, використаних для маркування.
24. У графі «Відпустив» зазначаються посада, прізвище, ініціали та підпис особи, що здійснила відпуск деревини за товарно-транспортною накладною.
25. У графі «Прийняв до перевезення» зазначаються посада, прізвище, ініціали та підпис особи, що прийняла деревину.
26. У товарно-транспортній накладній проставляється штрих-код документа (у форматі 2D), який має в закодованому вигляді повні відомості щодо місця заготівлі, відвантаження та характеристик деревини, що відпущена. Штрих-код використовується для оперативного зчитування інформації, а також є надійним засобом захисту документа від підробки.
Директор Департаменту
автомобільного транспорту
Д.В. Петухов
Заступник директора
Департаменту землеробства
Ю.Л. Жарун