Документом упорядковано процедуру використання коштів, передбачених у Державному бюджеті на закупівлю послуг санаторно-курортного лікування для постраждалих учасників антитерористичної операції.
Наразі діє
Набрання чинності 15.08.2016
Тип документа
Постанова
Номер документа
510
Дата затвердження
08.08.2016
Дата вступу в дію
15.08.2016
Суб'єкт нормотворчості
Кабінет Міністрів України
Галузі
-
Документом упорядковано процедуру використання коштів, передбачених у Державному бюджеті на закупівлю послуг санаторно-курортного лікування для постраждалих учасників антитерористичної операції.
КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ
ПОСТАНОВА
від 8 серпня 2016 р. № 510
Про внесення змін до Порядку використання
коштів, передбачених у державному бюджеті
на забезпечення постраждалих учасників
антитерористичної операції санаторно-
курортним лікуванням
Кабінет Міністрів України постановляє:
1. Внести до Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті на забезпечення постраждалих учасників антитерористичної операції санаторно-курортним лікуванням, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 31 березня 2015 р. № 200 (Офіційний вісник України, 2015 р., № 31, ст. 895), зміни, що додаються.
2. Ця постанова набирає чинності з дня її опублікування, крім пункту 7 змін, затверджених цією постановою, який набирає чинності з 1 січня 2017 року.
Прем’єр-міністр України В. ГРОЙСМАН
ЗАТВЕРДЖЕНО
постановою Кабінету Міністрів України
від 8 серпня 2016 р. № 510
ЗМІНИ,
що вносяться до Порядку використання коштів, передбачених
у державному бюджеті на забезпечення постраждалих учасників антитерористичної операції санаторно-курортним лікуванням
1. Абзац перший пункту 1 викласти в такій редакції:
“1. Цим Порядком визначається механізм використання коштів, передбачених у державному бюджеті за програмою “Заходи із психологічної реабілітації, соціальної та професійної адаптації учасників антитерористичної операції та забезпечення постраждалих учасників антитерористичної операції санаторно-курортним лікуванням” (далі — бюджетні кошти) на забезпечення санаторно-курортним лікуванням осіб, які постраждали під час проведення антитерористичної операції та яким установлено статус учасника бойових дій чи інваліда війни відповідно до пунктів 19 і 20 частини першої статті 6 та пунктів 11—14 частини другої статті 7 Закону України “Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту” (далі — особи).”.
2. Абзац другий підпункту 3 пункту 2 після слів “до санаторіїв” доповнити словом “(відділень)”.
3. Пункт 5 викласти в такій редакції:
“5. Для взяття на облік особа чи її законний представник подає заяву, медичну довідку лікувальної установи за формою № 070/о, копію посвідчення учасника бойових дій або інваліда війни, копію військового квитка (за наявності) та копію документа, що підтверджує безпосереднє залучення особи до виконання завдань антитерористичної операції в районах її проведення.
Під час подання копій документів, передбачених абзацом першим цього пункту, особи надають їх оригінали для огляду.”.
4. Абзац другий пункту 7 викласти в такій редакції:
“Повторне взяття на облік проводиться на підставі копії (дубліката) медичної довідки лікувальної установи за формою 070/о, що додається до попередньої заяви, якщо строк дії зазначеної довідки не закінчився.”.
5. Пункт 14 викласти в такій редакції:
“14. Інформація про потребу в путівках подається органами соціального захисту населення до органу виконавчої влади Автономної Республіки Крим, до компетенції якого належать питання соціальної політики, структурних підрозділів з питань соціального захисту населення обласних, Київської та Севастопольської міських держадміністрацій (далі — структурні підрозділи з питань соціального захисту населення) щороку не пізніше ніж 1 червня та 15 листопада.”.
6. Пункт 16 викласти в такій редакції:
“16. Забезпечення путівками осіб, зазначених у пункті 2 цього Порядку, проводиться в межах виділених коштів пропорційно кількості осіб, взятих на облік для забезпечення санаторно-курортним лікуванням, згідно з договорами, укладеними структурними підрозділами з питань соціального захисту населення або органами соціального захисту населення із санаторно-курортними закладами, що мають ліцензію на провадження господарської діяльності з медичної практики та акредитацію не нижче першої категорії.”.
7. Пункти 18 і 19 викласти в такій редакції:
“18. Головним розпорядником бюджетних коштів є Мінсоцполітики. Розпорядниками бюджетних коштів нижчого рівня є:
Служба (відповідальний виконавець бюджетної програми);
структурні підрозділи з питань соціального захисту населення;
органи соціального захисту населення.
Відповідальний виконавець за погодженням із головним розпорядником бюджетних коштів розподіляє кошти, передбачені на оплату послуг санаторно-курортного лікування, між структурними підрозділами з питань соціального захисту населення пропорційно чисельності осіб, зазначених у пункті 2 цього Порядку.
Оплата послуг санаторно-курортних закладів із санаторно-курортного лікування проводиться розпорядниками бюджетних коштів нижчого рівня —структурними підрозділами з питань соціального захисту населення або органами соціального захисту населення в установленому законодавством порядку на підставі укладених договорів та актів наданих послуг.
19. Бюджетні кошти спрямовуються структурними підрозділами з питань соціального захисту населення або органами соціального захисту населення на:
закупівлю послуг (путівок) із санаторно-курортного лікування в санаторно-курортних закладах для осіб, зазначених у пункті 2 цього Порядку;
закупівлю послуг (путівок) без лікування в санаторно-курортних закладах для громадян, що супроводжують інвалідів I групи;
оплату проїзду для громадян, що супроводжують інвалідів з наслідками травм і захворюваннями хребта та спинного мозку.”.
8. Перше речення пункту 21 після слів “показники, для” доповнити словами “узагальнення та”.